Когда и как красить потолок в процессе ремонта квартиры

При кожному ремонті ми фарбуємо стелю, деякі поради з фарбування стелі водноемульсіонной фарбою - як підготувати поверхню і фарбу і коли краще починати фарбувати стелю при комплексному ремонті квартири.

Профессиональная разработка сайта от лучших разработчиков.

Якщо ви вже точно вирішили фарбувати стелю, то зайнятися його фарбуванням краще на самому початку ремонту, поки стіни і підлогу ще не оброблені.

Фарбувати стелю потрібно дуже ретельно і акуратно, навіть якщо на це піде більше часу, ніж ви планували.

Найпоширенішим способом обробки стелі і сьогодні залишається - побілка. До складу побілки, як і раніше, входить крейда, мило, клей, синька і вода. І хоча цього складу вже чимало років, він все-таки має недоліки: тримається побілка недовго; жовтіє від сонячного світла, а волога на вибілений стелю і зовсім діє згубно.

Саме тому, сьогодні на багато частіше стали застосовуватися більш сучасні матеріали для оздоблення стелі, наприклад, водоемульсійну фарбу, вироблену спеціально для фарбування стелі. Таку фарбу на поверхню можна наносити будь-яким способом. До того ж подібне покриття надалі можна мити водою.

Що потрібно зробити перед фарбуванням

Що б працювати було зручніше, потрібно спорудити спеціальні підмостки. Хоча для цієї мети цілком може підійти стіл або надійний стілець. Якщо мова йде про фарбування зовнішніх стін при будівництві котеджу в Раменському і Жуковському, то тут іноді можуть знадобитися спорудити цілі ліси.

Пористі поверхні до початку фарбування потрібно прокра грунтом. Це дозволить заощадити фарбу, тому що в грунтовану поверхню вона не буде так сильно вбиратися.

Кисть ще до початку роботи опустіть у воду, щоб розм'якла її щетина, інакше жорсткі волоски можуть залишити на поверхні шорсткості. Коли кисть добре намокне, вийміть її з води і злегка просушіть і можна починати фарбувати.

Фарбу обов'язково потрібно перемішати. Якщо раптом на її поверхні ви виявите плівку, не змішуйте її з усією фарбою. Засохла фарба вже не розчиниться. Потрібно обережно, за допомогою лопатки зняти плівку і викинути. А що залишилася фарбу потрібно обов'язково процідити, інакше грудочки засохлої фарби будуть утворювати нерівності і шорсткості при фарбуванні.

техніка фарбування

Те наскільки рівною вийде, що фарбується, залежить від натиску на пензлик. При слабкому натисканні фарба лягає занадто товстим шаром і може мати пропуски. При надмірному натиску з пензлика буде стікати фарба, утворюючи патьоки, і шар вийде занадто тонким. Тому натискати на кисть потрібно, спочатку несильно, але коли фарби на ній стає менше натиск потрібно збільшувати.

Для того щоб зайва фарба не потрапляла на руки, можна зробити навколо ручки ганчір'яний або поролоновий валик.

Тримати кисть можна під невеликим кутом або перпендикулярно поверхні. Помахи намагайтеся робити рівномірні, щоб смуги виходили широкими.

Якщо під час фарбування ви робите перерву, кисть в цей час зберігайте в тарі з водою або прямо в відрі з фарбою. Пам'ятайте, що по закінченню ремонту квартири в Раменському і Жуковському кисть потрібно обов'язково промити.

У разі якщо площа фарбування має значні розміри, то замість пензля краще скористатися валиком.

Якщо, як і в колишні часи, стелю ви все-таки вирішите білити, то для нанесення побілки найзручніше користуватися пульверизатором.

Как Сделать Потолок из Гипсокартона Видео

Как Сделать Красивый Потолок из Гипсокартона

Как Собрать Потолок из Гипсокартона

Как Шпаклевать Потолок из Гипсокартона

Як вибрати надійну фірму для ремонту квартири