Білі меблі — позачасове рішення для дому

Білі меблі все частіше зустрічаються у будинках. Не тільки на кухнях, а й у вітальні та спальнях. Це повернення до тенденцій середини минулого століття, яке завойовує дедалі більше визнання. Дізнайтеся, чому вдома варто мати білі меблі. Треба меблі це сучасний вибір меблів на будь-який смак за доступною та вигідною ціною.

Білі меблі — позачасове рішення для віталень, кухонь та спалень

Білий – єдиний колір, який завжди, але завжди у моді. Це класика та символ позачасовості. Неважко назвати кольори, що панували в наших будинках кілька-десяток років тому (наприклад, знамените поєднання бежевого та коричневого, тобто ванільного з шоколадним), а сьогодні минулі. Чого не можна сказати про біле. Білі інтер'єри ніколи не називають ретро лише тому, що вони є білі. Якщо ми шукаємо рішення роками, не хочемо міняти меблі кожні кілька років, нам подобається стабільність та простота – білі меблі будуть найкращим рішенням.

Білі меблі на кухні використовуються протягом століть. Білий мав символізувати чистоту та гігієну. Згодом кухня білого кольору з'явилася і у вітальні та спальнях. Хороший приклад використання білих меблів у різних інтер'єрах – стиль прованс. Англійський стиль, практично незмінний протягом кількох століть, також заснований на білих меблях.

Як довго ми можемо використовувати білі меблі? Поки що ми хочемо. Класичні білі меблі можуть вписатися в будь-який стиль інтер'єру і саме тому вважаються позачасовими і завжди на висоті.

Білі меблі – найголовніші переваги

Ніщо так не прикрашає інтер'єр, як білі меблі. Саме завдяки їм інтер'єр здається світлим, просторим та добре освітленим. Саме тому білі меблі характерні для скандинавського стилю. На крайній півночі, де взимку ви можете розраховувати лише на кілька годин на добу, вам потрібен був спосіб максимально збільшити внутрішнє освітлення, щоб день здавався трохи довшим. Великі вікна і білі меблі повинні були стати отрутою від майже безперервної полярної ночі.

У нашому кліматі нам не доводиться так дбати про візуальне продовження дня, навіть узимку він триває набагато довше, ніж у Скандинавії. Однак ми охоче тягнемося до білих меблів, бо вони піднімають нам настрій. Білі меблі заспокоюють почуття, заспокоюють емоції, прикрашають інтер'єр і, як такі, є ефективним засобом боротьби з депресією.

Всі кольори аксесуарів поєднуються з білими меблями. Якщо нам подобаються часті зміни в дизайні інтер'єру, ми раді йти в ногу з модою або сезонами, у нас має бути такий будинок. З ними можна міняти не лише кольори аксесуарів, а й стін! Прохолодні сині та темно-сині аксесуари – спосіб оформити вітальню в морському стилі. Теплий пастельно-рожевий колір на аксесуарах, білі стіни, штори з дрібними трояндочками і, звичайно, білі меблі — вітрина англійського стилю. Сірі стіни, жовті штори, аксесуари, створені з простотою та любов'ю до геометрії – рецепт скандинавського стилю. Все з тими ж білими меблями!

Потолок из Гипсокартона в Прихожей

Потолок из Гипсокартона на Кухню

Крепление Гипсокартона на Потолок

Каркас под Гипсокартон на Потолок