Як зробити теплий та красивий фасад?

Теплоізоляційні роботи з використанням декоративних термопанелей – це добрий спосіб вирішити проблеми з утепленням будівлі, а також покращити естетичний вигляд фасаду. Будівельний матеріал має підвищені ізоляційні властивості і надає приміщенню презентабельності. При монтажі таких виробів власник житла позбавляє потреби додатково утеплювати стіни.

Купили фасадные термопанели монтаж видео вы можете посмотреть а сайте компании, где ясно и профессионально все расскажут.

Опис матеріалу.

Під термопанеллю мається на увазі комбінована облицювальна продукція на основі декоративного шару. У розрізі плита має додаткову ізоляційну поверхню з пінополіуретану або пінополістиролу. Також вона містить ізолюючу плівку.

Сучасні модифікації випускаються із системою кріплення «шип-паз», яка робить укладання максимально простим і гарантує максимальну герметичність обробки приміщення.

Експлуатаційний термін панелей визначається параметрами утеплювача. В середньому він досягає 25 років з моменту монтажу.

Як основа для оздоблювальної поверхні, яка ізолює утеплювач від ультрафіолетового випромінювання та атмосферних опадів, використовується клінкерна плитка. Рідше її роблять із керамограніту. Бюджетні варіанти мають на увазі використання мармурової крихти, яка знижує вартість виробництва, але не зменшує ізоляційні характеристики панелей.

Основні характеристики.

Утеплення будинку фасадними панелями дозволяє захистити споруду від невиправданих втрат і зробити її більш презентабельною. Для матеріалу властиві такі характеристики:

1. Здатність поглинати звукову енергію та перетворювати її на теплову.

2. Можливість використання при температурних показниках -65°C до 150°C. Крім того, на ринку є модифікації, що витримують вплив температури до +250 °C.

3. Показники густини становлять 40-70 кг/куб. м, що набагато вище, ніж у пластику.

4. Термін служби – до 25 років. Окремі випуски можуть прослужити до 50 років.

5. Теплопровідність майже дорівнює 0 – 0,020 Вт/м°C.

Декоративні елементи не обмежують забудовника у випадках обробки приміщення. Матеріал може використовуватися для утеплення будівель із цегли та бетону, незалежно від наявності штукатурки або геометричних особливостей стіни. За рахунок відповідності екологічним стандартам термопанель підходить для внутрішніх оздоблювальних робіт. Облицювальний шар не потребує особливого догляду та обслуговування, а термін його служби досягає 50 років.

Множество стилей красивой одежды

Безопасный гемблинг в Украине

Делаем Потолок из Гипсокартона

Как Крепить Гипсокартон на Потолок

Як вибрати диван, який ви полюбите