​Фурнітура для металопрофілю з гіпсокартону

Фурнітура для металопрофілю з гіпсокартону

Асортимент профілів і куточків для спеціальних застосувань в перегородках і стелях

Діапазон кутів, пружних стрижнів, кріпильних стрічок і плінтусів для забезпечення підтримки, захисту та можливості кріплення до стін, стелі і системам огорожі. Усі види профілів Ви можете замовити у зручний для Вас час за самою вигідною та не дорогою ціною.

Каркасні металеві профілі та аксесуари для гіпсокартонних перегородок, облицювання і стель.

Основа системи стін, стелі і облицювання - пропонує повний набір рішень для металевих каркасів, які забезпечують впевненість і спокій при установці будь-яких систем гіпсокартону.

Будь-який виріб з гіпсокартону обов'язково має «хребет» - каркас з цільних деталей. Це профілі та направляючі різної форми, з'єднані різними кріпленням. За якістю вони можуть бути різними. На жаль - іноді про покупному шлюбі можна дізнатися тільки при установці, та й то при використанні готової конструкції. Це проблема розробників, у яких немає досвіду. Вибираючи види профілів для гіпсокартону, вони не знають, як знайти якісну продукцію. Але тут неможливо помилитися, тому розглянемо, які існують профілі, комплектуючі та елементи кріплення для гіпсокартону, розглянемо критерії вибору цих елементів.

Що таке профілі з гіпсокартону: види і розміри

Для виготовлення профілю використовується холоднокатаний металевий лист, оброблений цинком. Продукція міцна, практична і надійна. Після гальваніки корозія поверхні не представляє небезпеки, тому такий профіль розрахований на дуже довгий термін служби.

Каркас з металу, який використовується для монтажу гіпсокартону, простий в конструкції. Він включає в себе горизонтальну і вертикальну частини. Останні називаються несучими, або стоечними, елементами. Перпендикулярно до них розташовані напрямні, або пускові, елементи. Підібрати відповідний профіль для перегородки з гіпсокартону не так вже й складно. Спочатку перерахуємо все їх види.

Рейкові профілі (їх ще називають стельові) - одні з найпопулярніших. Вони, згідно з маркуванням, позначаються буквами CD. Подібні вироби марки Гипрок називаються ПП-профілями. Завдяки їх оптимальних розмірів простір використовується раціонально і економічно. При роботі в приміщеннях будь-якого розміру практично не залишається відходів.

Натяжной Потолок на Гипсокартон

Многоуровневый Потолок из Гипсокартона

Двухуровневый Потолок из Гипсокартона