​Номінальний розмір сталевих труб

Номінальний розмір сталевих труб

При роботі зі сталевими трубами та іншими формами металевих трубопроводів дуже важливі такі параметри, як діаметр, товщина стінки і інші. У той же час, як вам скажуть багато в галузі, труби часто вже не позначаються безпосередньо цими розмірами, а замість цього визначаються метриками, відомими як специфікації трубопроводів і номінальні розміри труб. От такий ось товар та труби плоскоовальні тонкостінні Ви можете замовити за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток і переплат.

Ми будемо раді пояснити вам будь-які відповідні позначення, що стосуються наших якісних сталевих труб, включаючи наші варіанти сталевих труб для насипних матеріалів. Які номінальний розмір труби і специфікація труб? У цій серії блогів, що складається з двох частин, ми розглянемо ці чинники, а також скористаємося базовим прикладом, щоб допомогти пояснити деякі із способів, якими ці позначення мають значення, коли справа доходить до визначення ваших потреб в трубопроводі.

Номінальний розмір труби

Коли ви чуєте термін «номінальний розмір труби», це означає приблизне вимір зовнішнього діаметра труби. Зверніть увагу, що ми сказали «приблизний» - це не означає точне число, а скоріше базова оцінка, яку можна використовувати пізніше для точних розмірів.

Наприклад, номінальний розмір труби 3 буде ставитися до труби з фактичним зовнішнім діаметром 3 дюйми. Це буде змінюватися вгору і вниз по шкалі, що, як ми знаємо, може трохи збивати з пантелику, але наші професіонали легко пояснять це.

Графік трубопроводу

З іншого боку, специфікація труб відноситься до внутрішнього діаметру і товщиною стінки труби номінального розміру. Перед номером специфікації необхідно знати номінальний розмір труби, інакше останній нічого не означає.

Однак, коли відомі обидва числа, ви можете отримати точну товщину стінки, внутрішній і зовнішній діаметр для будь-яких сталевих або металевої труби. Для цих областей використовується безліч простих графіків трубопроводів, які наша команда буде рада допомогти вам при необхідності.

Один з поширених прикладів відмінностей в номінальному розмірі труби і номері специфікації, два загальних формату, які використовуються в багатьох галузях. Вони будуть відрізнятися за кількома параметрами, включаючи товщину стінки, внутрішній діаметр і вага має велику товщину і менший внутрішній діаметр, а також більшу вагу. Але знову ж таки, як ми вже зазначили, все це буде засновано на номінальному діаметрі труби, який тут грає величезну роль.

Ви також повинні знати, що існує багато інших номерів розкладів, крім 40 і 80. У другій частині нашої серії статей ми докладніше розглянемо відмінності тут і те, що вони говорять про ці позначеннях.

Многообразие технических труб

​Как правильно выбрать радиатор

Работа с Гипсокартоном Потолок

Монтаж Гипсокартона Потолок