Балкон із Виносом

"Балкон із Виносом" дає можливість збільшити корисну Площу на Балконі. Таким способом господарі усувають проблему нестачі місця і отримують можливість переміщатися без перешкод по Новому Балкону, зробити собі місце для відпочинку, поставити додаткові меблі, вазони з квітами, велосипед...

"Балкон із Виносом" являє собою простір, площа якого додаткового розширена зварювальними роботами щодо збільшення довжини периметра балкона. Розширення відбувається у розмірах від 10 до 50 см вперед, по Периметру або лише по Фасаду балкона.

Зварювальні роботи з розширення балкона на рівні підвіконня - це + 50% корисної площі балкона. Цей спосіб користується великою популярністю: зварювання відбувається на рівні підвіконня. Використовуються металеві трикутники, що кріпляться до балкона на рівні підвіконня. Вони утворюють основу, на яку встановлюються вікна.

Зварювальні роботи з розширення балкона на рівні підлоги балконної плити - це + 100% корисної площі балкона.

Наша Компанія зробить для Вас Балкон засклення та зварювальні Роботи з Розширення Корисної Площі (Виносу) Балкону за будь-якою технологією.

"Винос балкона" вважається роботами підвищеної складності, тому не варто займатися ними самостійно. Майстри компанії Балко професійно виконують зварювальні роботи на балконах. Щоб замовити Послугу "Винесення балкона", Ви можете залишити заявку на нашому сайті або зв'язатися з менеджерами компанії за вказаними телефонами.

Довірте облаштування корисної площі Професіоналам!

Угловые диваны

Гипсокартон Потолок

Рейтинг віскі

Как выбрать обои

Бізіборди