Кабельні лотки: навіщо вони потрібні?

Кабельні лотки металеві сьогодні - це обов'язкова складова сучасних кабельних систем. Їх значимість настільки ж велика, наскільки і значимість будь-кабельної системи в цілому. Адже без такої системи неможливо підвести систему електроживлення, розподілити слабкострумові системи, організувати злагоджену роботу систем кондиціонування і вентиляції, контролю доступу та відеоспостереження, розгалужених комп'ютерних мереж і систем автоматизації виробничих процесів.

На этом сайте вы сможете купить Неперфорированный лоток по низкой цене.

А без сукупності кабельних лотків ні одне сучасне приміщення просто не може функціонувати в нормальному режимі.

При цьому слід враховувати, що якість СКС іноді оцінюється навіть вище, ніж якість активного обладнання - наприклад, тих же комп'ютерів.

Чому так відбувається? Тому що комп'ютери в мережі, телефонні апарати або світильники освітлення легко замінити, якщо вони застаріли або вийшли з ладу - а для того, щоб усунути неполадки в кабельній системі, знадобиться чимало часу, сил і засобів. Тому розраховуючи, організовуючи і прокладаючи таку систему фахівцям необхідно враховувати всі - навіть, здавалося б, дрібниці. Одна з дуже важливих «дрібниць» - використання кабельних лотків.

Завдання, які вирішує застосування кабельних лотків:

1. Підвищення пожежної безпеки. Додаткова ізоляція проводів в надійні і компактні короби, зроблені з конструкційної вуглецевої якісної сталі марки «08 ПС», в разі виникнення форс-мажору стане перешкодою для поширення загорянь.

2. Підвищення надійності роботи. Використання L-профілю, розділіть лоткового допомагає уникнути таких неприємностей, як «перетиснення» та інші механічні пошкодження прокладених проводів.

3. Збільшення завадостійкості системи. Нерідко в сучасних офісних або виробничих будівлях виникають проблеми, пов'язані з впливом розташованих поблизу один від одного кабелів. Кабельні лотки допомагають мінімізувати ці негативні перехресні впливу.

4. Висока естетичність. Сучасні споживачі стають все більш вимогливими до курсу не тільки технічним, але і естетичним стандартам. Це в повній мірі відноситься і до естетичності і безпеки прокладки кабелів незалежно від їх призначення.

Различные виды дорожного покрытия

Каркас под Гипсокартон на Потолок

Работа с Гипсокартоном Потолок

Як вибрати диван, який ви полюбите