Переваги заміни обробки стелі натяжною стелею

Специфіка сучасного ремонту в квартирі в тому, що людина не має в своєму розпорядженні величезною кількістю часу, тому він намагається вибирати для себе найшвидші і зручні способи обробки житла. Найчастіше, ремонт в своєму будинку здійснюється в період відпустки або весняних канікул (травневі свята). В цей час господарі встигають оновити станів і статеві покриття, і обробити стелі. Не всі люди користуються послугами будівельних і оздоблювальних бригад, багато самостійно беруться за ремонтні роботи та із задоволенням виконують їх. Але варто зауважити, що не всі види обробки може здійснити будь-яка людина. Наприклад, натяжні стелі вимагають спеціальних навичок роботи з такими конструкціями і особливого устаткування. Тим часом, монтаж натяжної стелі найшвидший спосіб обробки. Встановити стеля будь-якої форми та конфігурації можна за один день.

Для тех, кто интересуется современным строительством, Башня Mjøstårnet это высотка, которая удивит вас своим строением.

Даний вид обробки має ряд переваг перед іншими способами декорування стельових площин. Почнемо з того, що натяжні конструкції представляють собою поєднання плівки ПВХ або тканини з металевим, пластмасовим або алюмінієвим каркасом (багетом). В результаті виходить ідеально рівна поверхня з ефектом твердого покриття. Професіоналам під силу створити як прямолінійну поверхню, так і криволінійну, і об'ємну конструкцію. Колірна гамма матеріалу для стелі дуже різноманітна, ринок нараховує більше 200 видів забарвлень. Крім того, існує можливість монтажу різнокольорових і різнофактурних матеріалів, це дозволяє проявити дизайнерську фантазію і створювати справжні стельові шедеври.

До переваг цього виду обробки відносять влагонепроницаемость, стійкість до UF випромінювання і світлостійкість (вони зберігають свій первозданний колір протягом тривалого часу), не схильність до гниття і грибку, і пиловідштовхуючі властивості. Матеріал, який використовується для створення конструкцій, не накопичує статичної напруги, пожежобезпечний, легко миється і забирається.

Сучасні натяжні стелі ціна яких знаходиться в доступних межах широкого кола споживачів, монтуються на фінішному етапі ремонту або будівництва. Монтажні роботи не виробляють будівельного сміття і шуму. Натяжна стеля можна встановлювати на будь-яку стельову поверхню, незалежно від її стану. До єдиним недоліків даного способу обробки відносять створення ефекту сауни в квартирі, але це легко усунути шляхом встановлення вентиляційних систем, а також плівкове покриття боїться гострих предметів і низьких температур. Підвищити дані якості може установка тканинного стелі, вони мають більш високі характеристики.

Потолок из Гипсокартона с Подсветкой Фото

Потолок из Гипсокартона в Прихожей

Крепление Гипсокартона на Потолок

Переваги та недоліки самохідних обприскувачів