Що таке апостиль?

Апостилювання - це процес легалізації того чи іншого документа для його подальшої подачі в представництво іншої країни. Для чого потрібен апостиль? Це свого роду штамп, який підтверджує підпис і печатку людини, яка видала його. Такі законодавчі норми були введені за рішенням Гаазької конвенції, що пройшла ще в 1961 році. До речі, статут її був частково оновлений в 2002 році, за підсумками включення в конвенцію нових країн і республік.

Здесь вы сможете заказать Апостиль справки сделаем за быстрое время и на выгодных условиях.

Навіщо потрібен апостиль? Без нього документ просто не матиме юридичної сили в іншій країні. Тому незаконне його використання буде вважатися прямим порушенням норм, що спричинить за собою адміністративну та кримінальну відповідальність з боку пред'явника.

Також апостиль підтверджує справжність того чи іншого документа старого зразка.

Чи потрібен апостиль на паспорт, військовий квиток, трудову книжку, пенсійне посвідчення? Тільки в особливих випадках, згідно з нормами консульської легалізації (наприклад, при подачі російських документів в міністерство закордонних справ Німеччини). Також слід зауважити, що апостиль може ставитися виключно представником того міністерства, яким було видано документ.

У деяких випадках для підтвердження легітимності довідки або свідоцтва може знадобитися подвійний апостиль. Його головна відмінність - апостиль ставиться спочатку на оригінал документа, потім документ перекладається і завіряється нотаріально, і на переклад ставиться другий апостиль.

Зробити це в більшості випадків можна самостійно, але процес значно затягнеться. Тому рекомендується звертатися безпосередньо в бюро перекладів. Це організації, за допомогою яких можна отримати апостиль в Росії на будь-які документи у найкоротші терміни.

Де і хто ставить апостиль? Цим займається спеціальний відділ Мін'юсту, МЗС і Міністерства освіти.

Де ставиться апостиль на документі? Безпосередньо на документі або ж на прикріпленому бланку (обов'язково скріплюється в присутності уповноваженої особи).

Паркетные полы

Металева покрівля

НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Бізіборди

Монтаж HPL панелей