Штукатурний стеля - як за старих часів

Раніше над тим, яким буде стеля, особливо не замислювалися. Було досить його вирівняти і покрити шаром штукатурки, щоб він не виділявся. Така стеля була майже невидимим фоном. Перевагами такого способу обробки є його простота, дешевизна, доступність матеріалу і нейтральність в дизайнерському рішенні.

Мы предлагаем онлайн https://proizd.ua/ жд билеты за быстрое время и но выгодной цене.

Правда, така стеля буде складно зробити, якщо у вас занадто нерівні поверхні і висота кімнати в кожній її частині значно відрізняється. Адже найбільше часу, сил і витрат піде саме на підготовку такого стелі, а точніше на його вирівнювання. Та й недовговічний буде подібний ремонт, так як навіть якісна штукатурка року за 3 - 4 почне сипатися, або давати тріщини.

Фарба і стеля

Як для стін, так і для стельових поверхонь можна використовувати фарбу. Це економно, швидко, просто і вибір кольору буде вже набагато ширше, ніж у попередньому варіанті. Погодьтеся, підібрати колір в тон шпалер або фарбованих стін набагато приємніше, ніж робити стелю просто безликим фоном. Правда, така обробка вимагає тривалої і копіткої підготовчої роботи і ретельного вирівнювання поверхні, що не завжди можливо. Як і штукатурка, фарба швидко приходить в непридатність, і стелю потрібно буде перефарбовувати вже років через два.

Шпалери - дешево і яскраво

Якщо фарбування стелі здатна виділити його в колірній гамі, то підбір шпалер стане ще більш сміливим дизайнерським рішенням. Адже шпалери бувають не тільки різних кольорів, але і з різними малюнками, перерахувати різноманітність яких просто неможливо! Таким чином, шпалери стануть одним з найдешевших, але красивих варіантів обробки всієї кімнати, і стелі зокрема. Знову ж, підготовка стін зажадає значних зусиль. Та й обклеїти стелю шпалерами поодинці не вийде.

Клейові або плиткові стелі

Така стеля буде унікальним, оскільки його створюють рідко. Зате увагу до себе він буде притягувати обов'язково. До речі, зробити його дуже просто, навіть самому, а дешевизна пенополистирольной плитки може посперечатися з іншими матеріалами. Ще однією перевагою є те, що якщо така стеля зажадає дрібного ремонту, то його не обов'язково переробляти весь, досить переклеїти кілька плиток, які прийшли в непридатність. І, напевно, єдиним недоліком такої стелі буде дуже ретельна підготовка і вирівнювання поверхні.

Підшивання стелі - ідеально рівно

Для тих же, кому не підходять попередні варіанти стель через сильні нерівностей поверхні, пропонуємо підшивання стелі. Цей вид стель відрізняється тим, що на основу прикріплюються профілі, а вже на них чіпляється рівна плита, дошка, вагонка та ін. В результаті ви без особливих зусиль і витрат матеріалу відразу отримуєте і абсолютно рівну поверхню, і чистий акуратний стелю. Правда сильного різноманітності ви тут не знайдете, але це не кожному і потрібно. Досить підібрати підходящий матеріал для поєднання з іншими частинами кімнати.

Підвісні стелі - вже не новинка

Вже нікого не здивуєш підвісною стелею. Вони стали популярною альтернативою всім тим різновидам стелі, які потрібно вирівнювати вручну. Що радує - можливості підвісних стель все більше і більше розширюються і з кожним роком придумуються все нові і нові варіанти його зовнішнього вигляду. За допомогою різних висот, матеріалів і декоративних обробок ви можете зробити стелю центром уваги будь-якої кімнати, її «родзинкою». І повторити ваш шедевр буде складно, тобто ви отримаєте ексклюзивний стелю.

Натяжна стеля - проявіть індивідуальність

Якщо ви вважаєте, що всі попередні варіанти занадто буденні, прості і ніяк не зможуть показати вашу індивідуальність - замовте натяжні стелі. Вже тут спільно з дизайнером можна попрацювати на славу і придумати щось таке, чого точно немає більше ні в кого в світі. При цьому стеля буде ідеально рівним, а час його використання можна обчислювати роками! Єдине, про що вам варто потурбуватися - щоб не було різких перепадів температур, інакше він зіпсується.

Тільки зрозумівши, що саме вас влаштує, і які критерії ви в першу чергу ставите на перше місце, ви зможете зробити правильний вибір. Можливо, ту стелю, який у вас є зараз, вас цілком влаштує ще кілька років, і його досить тільки підправити.

Маркетинг в социальных сетях

Як зробити теплий та красивий фасад?

Каркас для Гипсокартона Потолок

Потолок из Гипсокартона в Прихожей

Выбор подходящего типа паяльника