ВЕСНЯНИЙ Догляд за ГАЗОНОМ ПІСЛЯ ЗИМИ

Після зими газонне покриття завжди виглядає не дуже привабливо.

Тому навесні необхідно виконати цілий ряд робіт, щоб привести газон в порядок.

Мы предлагаем уход за газоном в Одессе https://odessa.uhod.ua/uhod-za-gazonom-odessa.html сделаем работу качественно и по доступной цене.

Спочатку його необхідно очистити від сміття. Виконати це можна віяловими граблями. Потім потрібно видалити надлишки відмерлої трави, яка змішалася з пилом. Невеликий шар висохлої трави не заподіє газону великої шкоди. Але якщо шар цього матеріалу досить великий, то його необхідно видалити, щоб вода нормально надходила до коріння рослин. Крім того, в шарі мертвої трави можуть почати розмножуватися бактерії.

Дуже погано позначається на газоні і ущільнення грунту.

Адже це призводить до появи калюж і лисин. Тому потрібно провести аерацію газону. Можна навіть провести розпушування дерну.

Процедура аерації полягає в глибокому проколюванні газону по всій площі. Проколювати його потрібно на глибину не менше 0,1 м. Можна прикріпити аератори до взуття, а потім пройтися по газону. Але набагато ефективніше механізовані аератори, які не тільки проколюють газон, але ще і прибирають омертвілі залишки трави. Під час цієї процедури полегшується проникнення вологи і повітря в глибокі шари грунту. Врахуйте, що аерацію проводять приблизно раз на місяць. Але її не можна проводити, коли земля суха або перенасичена вологою.

Що стосується розпушування, то можна використовувати прилад, у якого на валу встановлені не тонкі спиці, а диски. Тому він не проколює грунт, а розрізає її тонкими дисками. Цей метод вважається більш ефективним.

Якщо є ділянки, які сильно постраждали від холоду, то потрібно заново засіяти їх. Для цього спочатку видаляється хворий дерен, а потім підсипається земля. Після цього можна засівати пошкоджену ділянку. А якщо на газоні з'явилися плями, то це говорить про його захворюванні. Пошкоджені ділянки потрібно обробити фузаріозом.

Навесні необхідно підгодовувати рослини азотом, щоб стимулювати їх зростання. Надалі застосовувати потрібно вже універсальну підгодівлю. Ну а жарким літом газон гостро потребує регулярного вечірньому поливі. Врахуйте, що після кожної стрижки бажано поливати газон. Ну а підстригати газон доведеться щотижня.

​ПРЕИМУЩЕСТВА ДОЛГОСРОЧНОЙ АРЕНДЫ

КАК ПРАВИЛЬНО ВЫБРАТЬ КАМИННУЮ ДВЕРЬ

ПРЕИМУЩЕСТВА СОВРЕМЕННОЙ КЕРАМИКИ

ВЫБОР ЧЕСТНОГО И НАДЕЖНОГО ОНЛАЙН-КАЗИНО