Вибір ідеального регулятора
Вибір ідеального регулятора. Регулятор напруги забезпечує дві функції: зміна вхідної напруги на іншому рівні на виході і регулювання (підтримка постійного вихідного напряженіянесмотря на зміну умов навантаження). Ви можете замовити надійні стабілізатори напруги на prel.prom.ua за самою вигідною та не дорогою ціною. Регулятори постійного і постійного струму є ключовим компонентом будь-якої енергосистеми, тому вибір правильного регулятора має вирішальне значення для розробки оптимального рішення.
Хоча інженери розуміють функціональність регулятора, менш досвідченим інженерам часто важко визначити найкращий регулятор для їх застосування. Цей пост в блозі визначає критерії, які може використовувати будь-який, хто не є досвідченим розробником енергії, щоб переконатися, що він вибрав ідеальний регулятор. Є три основні категорії:
Бак - регулятори з виходом, напруга якого нижче, ніж на вході
Boost - регулятори з виходом, напруга якого вище, ніж на вході
Buck-Boost - регулятори, які можуть подавати вихідні напруги, які вище, нижче або такі ж, як на вході
У більшості випадків напруга знижується від шини до навантаження, тому зазвичай використовуються стабілізатори напруги. В інших додатках потрібно збільшення напруги за допомогою підвищувального регулятора: наприклад, якщо потужність постійного струму повинна передаватися по довгому кабелю, втрати I2R можна зменшити, підвищивши напругу перед передачею, а потім знизивши його знову на навантаженні. В акумуляторних додатках часто використовуються стабілізатори напруги, щоб забезпечити постійне стабільне напруга, долаючи зміна вихідної напруги, яке бачиться як заряд і розряд батареї.
Багато системи пред'являють чіткі вимоги до вхідного і вихідного напруги - наприклад, вам може знадобитися знизити шину 12 В до 3,3 В. Для багатьох застосувань в продажу є відповідний регулятор, який відповідає вимогам по напрузі.
Очевидно, що регулятор повинен забезпечувати потужність, необхідну для навантаження. Потужність регулятора зазвичай визначається максимальним вихідним струмом.