Використання лазера для різання акрилу

Акрил, він же оргскло або плексиглас - це полімерний пластик, прозорий або напівпрозорий. Його застосовують в самих різних областях, від мікроелектроніки до торгівлі (магазинні вітрини і рекламні конструкції) завдяки поєднанню міцності і простоти обробки.

На этом сайте вы сможете найти лазерная резка оргстекла гарантируем высокое качество и доступную цену.

При різанні оргскла завжди була потрібна особлива акуратність. Незважаючи на те, що різати цей пластик дуже легко, його також легко пошкодити. Розкрій акрилового скла раніше відбувався за допомогою форматно-розкроювальних верстатів або ж вручну. Ці методи досить зручні, але краю вироби виходили недостатньо рівними, нерідко зі сколами і тріщинами.

Лазерні технології дозволили спростити процес і зменшити ризик ушкоджень при виготовленні виробів складних форм - декоративних букв і логотипів, суцільнокроєних виробів, що вимагають згинання, або деталей з великою кількістю елементів. Це стало однією з причин, чому компактні верстати для лазерного різання акрилу особливо затребувані в рекламній галузі. В основному в них використовуються твердотільні, газові (вуглекислотні) і волоконні лазери.

Основні переваги лазерного різання акрилу

Застосування лазера для роботи з акрилом має ряд переваг:

Акуратність. При різанні оргскла лазером матеріал не деформується.

Використання променя товщиною 0,1 мм дозволяє добитися ідеальної точності - розбіжність із заданими розмірами не перевищує 0,01 мм.

Виключений ризик випадкових пошкоджень. Це дуже зручно для виготовлення збірних конструкцій: деталі можна склеювати відразу після розкрою.

Відсутність необхідності в постобробці. При різанні акрилу лазером торці набувають полірований вигляд вже в процесі різання.

Економічність. Елементи можна розташовувати на аркуші оргскла більш компактно, ніж при різанні механічним способом, значить, менше матеріалу йде у відходи.

Рішення складних дизайнерських завдань. Лазерний верстат здатний вирізати з акрилу деталі самих незвичайних і хитромудрих форм.

Обсяги. Верстати для лазерного різання акрилу зручні для виробництва великої кількості ідентичних деталей.

Швидкість. При різанні і шліфовці оргскла лазерним методом витрачається набагато менше часу, ніж при використанні механічних способів.

Вартість. Різка лазером, особливо якщо потрібні тільки прості деталі, обійдеться замовнику зовсім недорого.

Лазерний промінь підходить не тільки для різання, але і для художньої обробки акрилу, наприклад, нанесення гравіювання.

Занавески и шторы для любого стиля

Потолок из Гипсокартона на Кухню

Выбор аквариума для своего дома

Выбор подходящего типа паяльника