Що врахувати при виборі вікон ПВХ для лоджії або балкона?

Пластикові вікна зазвичай використовуються при теплому склінні лоджії або балкона . Тут дуже важливо правильно підійти до вибору характеристик профільної системи, склопакетів та фурнітури. Адже саме від цього залежатиме те, наскільки конструкція буде відповідати вашим запитам.

На сайте https://fabrykavikon.com.ua/ru/ представлен лучший выбор пластиковых окон отличного качества. Специалисты помогут вам сделать правильный выбор.

ПВХ профілі

Практика показує, що профільну систему для балкона нерідко вибирають за принципом «що дешевше». Це помилковий підхід, оскільки неякісний профіль у майбутньому може дати чимало проблем. Набагато розумніше вибирати ПВХ систему для лоджії або балкона так само ретельно, як для кімнат. Адже, якось витратившись на скління, ви розраховуєте на його довгу та безпроблемну експлуатацію, чи не так? Отже, варто віддати перевагу профілям перевірених брендів, наприклад, REHAU або КВЕ.

Для балконів або лоджій, які залишаться відокремлені від основного приміщення, зазвичай достатньо 3-камерних віконних профілів. Вони забезпечать гарну теплоізоляцію на балконі, додатково покращать шумо- та теплоізоляцію в кімнаті. А от якщо ви плануєте об'єднати лоджію з приміщенням, то краще вибрати більш серйозний варіант – 5-камерні профілі. Такі ПВХ системи гарантують тепло та комфорт у розширеній кімнаті навіть за великої площі скління.

Склопакети

Пластикові вікна допускають встановлення 1-2-камерних склопакетів (2 або 3 скла). Для теплого скління звичайного балкона в середній смузі Росії вам вистачить стандартного 1-камерного склопакета. Для лоджії, що об'єднується з кімнатою, краще віддати перевагу 2-камерному склопакету, який відрізняється покращеними характеристиками звуко- та теплоізоляції.

Не варто забувати, що склопакети дозволяють встановлювати різні стекла, що відрізняються властивостями та призначенням. Наприклад, якщо на звичайному балконі можна обійтися стандартним склом, то для об'єднаної лоджії буде корисним вибрати енергоефективне скло, що дозволяє мінімізувати тепловтрати. А при склінні балконів або лоджій , розташованих на нижніх поверхах, можна подумати про склопакети з ударостійким склом.

Фурнітура

Цей елемент пластикового вікна має особливе значення, оскільки серйозно впливає експлуатаційні властивості всієї конструкції. Погана дешева фурнітура може завдати чимало клопоту навіть на балконі. Тому і при встановленні вікон у кімнатах, і при склінні лоджій та балконів, економити на фурнітурі однозначно не варто.

Інше питання в тому, чи потрібні вам на балконі всі функції, які може мати пластикове вікно? Зокрема, на балконі, відокремленому від кімнати, вам навряд чи буде чимось корисним мікро-провітрювання. На цьому вам вдасться заощадити. Також при бажанні можна обмежити кількість стулок, що відкриваються. Однак сказане неактуально для лоджії, яку ви розраховуєте поєднати з кімнатою. Тут краще взяти фурнітуру з комплектом тих же можливостей, які мають вікна у ваших інших кімнатах. Якщо балкон або лоджія знаходяться на нижньому поверсі, добрим вибором стане протизламна фурнітура.

Виниловые проигрыватели для лучшего звука

Ідеальний акваріум для новачка. Який він?

Комбинированный Потолок Гипсокартон и Натяжной

Двухуровневый Потолок из Гипсокартона Видео

Облицовка потолка при помощи пластиковых панелей