Специфіка ремонту квартири-студії

Для початку варто пояснити, що ж таке квартира-студія. По суті, це така ж квартира, але з одне особливістю - в ній немає кімнат (за винятком санвузла). Весь простір такого житла умовно розділене за допомогою зонування. Тобто, тут немає звичних міжкімнатних дверей і переходів, є тільки різні функціональні зони, які вибирає власник. Якщо говорити про ремонт такого житла, то він схожий на ремонт звичайних квартир і будинків, але має певні тонкощі.

Купить Двухсторонний скотч на тонкой основе вы можете по лучшей цене на сайте компании не выходя из дома.

З чого почати

Перше, що потрібно зробити - зайнятися плануванням. Це те, з чого треба починати будь-яку справу, також для того, щоб ремонт квартири студії був успішним його потрібно продумати. Так, перше з чим важливо визначитися - це кількість зон. Звичайно, власник житла сам вирішує скільки «кімнат» він би хотів бачити, але найчастіше простір ділитися на 3-4 частини. Якими вони будуть вже вирішувати господарі, оскільки потреби у всіх різні і не всім потрібен кабінет або навпаки дитячий куточок. Якщо говорити про стандартний набір, то він включає: кухню, вітальню, спальню і вітальню.

Як зробити зонування

Як говорилося раніше, зонування в квартирі-студії умовне, але важливо позначити різні простору. Це можна зробити наступними способами:

зробити перегородки з гібсокартона (цей матеріал найбільш популярний завдяки своїй легкості). Також можна використовувати інші не громіздкі матеріали;

розділити частини квартири предметами інтер'єру, як наприклад книжкові або речові полки, акваріуми, квіти, і інше;

зробити зони за допомогою кольору стін;

встановити барну стійку;

використовувати різні матеріали або колір для підлоги.

Будь-який з способів практичний і використовується при оформленні такого типу квартир. Також можна поєднувати кілька варіантів зонування для створення в квартирі максимально комфортних і затишних умов.

Ще кілька важливих моментів

У квартирах-студіях часто виникають проблеми з опаленням, тому, щоб житло було теплим потрібно відразу подбати про додаткові радіаторах. Також, щоб закрити тему з теплом - краще відразу поставити енергозберігаючі склопакети. Не варто забувати і про освітлення, оскільки в такій квартирі буде мало лише центрального освітлення. Для зручності краще відразу продумати освітлення в різних зонах, можливо, це будуть настінні світильники або точкове освітлення. І останній момент щодо кухні - оскільки квартира так би мовити «загальна», то в цій зоні повинна бути максимально потужна витяжка.

Газовый котел в квартире

Як зробити теплий та красивий фасад?

Обшить Потолок Гипсокартоном

Потолок из Гипсокартона Кухня

Гидронасосы: виды и характеристики