Алюмінієві рольставні за доступною ціною

Алюмінієві ролокасети з пінним наповненням в Москві, одні з найбільш поширених і популярних видів захисних рольставней, які можна зустріти буквально на кожному кроці: на вікнах і дверях житлових будинків, на магазинах, банках і тд. Алюмінієві пенонаполненные захисні конструкції не тільки міцні і можуть захистити від злому, але і володіють високими коефіцієнтами теплоізоляції і звукоізоляції.

За типом виготовлення алюмінієві ролети поділяються на: 

♦ Профілі роликової прокатки — виробляються з якісних алюмінієвих сплавів. Зверху наноситься міцне двошарове лакофарбове покриття, а всередині профіль заповнюють поліуретановою піною (екологічно безпечна для здоров'я). Крім основних функціональних характеристик, ролета алюмінієва надає естетичну привабливість приватних котеджів і будівель в цілому.

♦ Суцільнотягнені (екструдовані) профілі.

Типи профілю Алютех

Різновиди алюмінієвих профілів з пінним наповнювачем Профілі серія PD/39N неперфорований

Рольставні з профілю серії PD/39N призначені для установки на невеликі прорізи шириною не більше 2х метрів, найчастіше використовують для сантехнічних приміщень (рольставні в туалет, ванна), щоб приховати труби, лічильники води та інші комунікації. Найбільш доступний декоративний атрибут, щоб облагородити сантехнічне приміщення. Установка ролети, дозволить зменшити рівень шуму в приміщенні, а різноманітний асортимент кольорів дозволить вписатися в будь-який декор. Крім сантехнічних приміщень, такий вид профілю застосовують: рольставні для шафи, на балконах і офісах, оскільки вони не вимагають додаткового місця для відкривання стулки.

Профілі серії PD/45N неперфорований

♦ Використовують для установки на віконні та дверні прорізи шириною до 3,5 метрів.

♦ Основні переваги профілю: антивандальний захист, шумоізоляція і теплоізоляція

Технічні характеристики максимальна ширина*, м 2.5 максимальна площа, м2 7,8 вага м. п., кг 0,091 Профілі серії PD/55mN неперфорований

♦ Використовують для установки на віконні та дверні прорізи до 5 метрів.

♦ Основні переваги профілю: антивандальний захист, шумоізоляція і теплоізоляція

Технічні характеристики максимальна ширина*, м 3.0 максимальна площа, м2 11,3 вага п. м., кг 0,141 Профілі серії PD/77 неперфорований

Пенонаполненный профіль PD/77 - новинка, для ролетних воріт. Спеціально розроблений для збільшення асортименту серії економ клас, щоб зробити його доступнішим.

♦ Використовують для закриття гаражних отворів (ворота ролети гаражні).

♦ Максимальна ширина ролетної конструкції до 6 метрів.

Технічні характеристики максимальна ширина*, м 6,0 максимальна площа, м2 15,0 вага м. п., кг 0,287 ⇒ Каталог Алютех До чого може призвести низькоякісні профілю і покриття? Наприклад, це може проявляється у відслоненні або осыпании лакофарбового покриття, або в низько-корозійної стійкості.

Завдяки високоякісним алюмінієвим профілем, всі компоненти ролетної конструкції (профіль, напрямні шини, короб і тд.) володіють основними відмітними характеристиками: стійкість до погодних умов (сильний вітер, град, шквал), високими антикорозійними властивостями, не розтріскується і відшаровується фарба. Всі ці фактори дуже актуальні для нашої кліматичної зони (частих перепадів температури).

Поліуретановою піною рівномірно, без порожнин, наповнюють алюмінієвий профіль. Це сприяє високій міцності і запобігають деформацію ролет. Пенонаполненный профіль екологічно чистий і безпечний для здоров'я людини.

⇒Кольору рольставней, палітра Алютех RAL П'ять стандартних кольорів профілю Алютех

Основні переваги Роллеты Одесса профілі роликової прокатки: Захист від злому; Захист від докучливих поглядів;(актуально для перших, других поверхів) Захист від сонця влітку; Теплозбереження взимку; Шумоізоляція; Захист від негоди; Комфорт і привабливий зовнішній вигляд.

Алкены свойства и получение

Как Обшить Потолок Гипсокартоном

Овальный Потолок из Гипсокартона