Дитячі меблі: основні правила вибору

Умеблювання кімнати варто приділити особливу увагу, оскільки це запорука правильного розвитку дитини. Дитина починає вивчати навколишній світ з предметів розташованим в його кімнаті, тому незалежно від віку потрібно підібрати кожну деталь. Основне правило, яким необхідно керуватися батькам - меблі повинні бути не тільки красивою, але також комфортної, функціональної і повністю безлопастной.

В любое удобное время, на сайте https://stim.kiev.ua/mebel-dlya-doma/mebel-v-detskuyu/ вы можете закать мебель в детскую отличного качества.

Безпека

Одним з найважливіших умов, яка подається до дитячих меблів, є безпека. Сумлінні виробники для виготовлення таких предметів використовують тільки екологічно чисті матеріали, які не зможуть завдати шкоди здоров'ю малюка.

При купівлі товару в будь-якому магазині варто попросити у консультанта відповідний сертифікат якості, в якому повинні бути вказані всі матеріали, використовувані для виробництва. Якщо такого документа немає, від покупки краще відмовитися.

Ідеальним варіантом є меблі, виготовлені з натурального масиву дерева. Вартість виробів досить висока і значна частина населення не в змозі придбати таку продукцію. Альтернативним варіантом на сьогоднішній день є вироби, виконані з ДСП. В якості оббивки можуть бути використані різні матеріали. Головне щоб вони були натуральними, і за ними було просто доглядати.

Що стосується безпеки, варто приділити увагу також конструктивними особливостями. Кожен предмет повинен бути максимально міцним і стійким. Відсутність гострих кутів мінімізує травматизм під час ігор. Тому перед покупкою варто вивчити не тільки документацію щодо матеріалів, з яких вона виготовлена, а й перевірити надійність кожного елемента. Дитячі меблі оригінальна і практична, головне перевірити виробника.

Розмір кімнати

Найчастіше батьки прагнуть заповнити всю кімнату меблями, встановити спортивний куточок, щоб було, де грати і складати всі речі. Але в більшості випадків виникає основна проблема - нестача місця. Особливо гостро це питання стоїть в квартирах старих будинків, де всі кімнати не відрізняються великим розміром.

Найголовніше щоб меблі не була занадто громіздкою і не займала практично весь простір. Простора кімната робить благотворний вплив на розвиток. У свою чергу занадто заставлене приміщення буде тільки пригнічувати дитини. Саме тому для маленької кімнати потрібно вибирати тільки найнеобхідніші предмети:

ліжко;

стіл;

шафа невеликого розміру.

Сьогодні відмінним рішенням проблеми невеликого простору стала меблі-трансформер. Корпусні меблі дитячу-трансформер можна знайти в різних салонах і магазинах. З огляду на всі потреби дитини можна підібрати ідеальний варіант. При виборі вироби також необхідно враховувати вікову категорію дитини.

Зручність і багатофункціональність

Вибираючи дитячі меблі, батьки в першу чергу звертають увагу на зовнішній вигляд. Цей показник важливий, але не варто забувати про такий момент як ергономіка. Будь-який предмет має в повній мірі відповідати зросту і параметрам дитини будь-якого віку.

Найпоширенішою помилкою є придбання гарнітури «на виріст». Це незаперечно можливість заощадити, але росте буде незручно використовувати її. В кінцевому рахунку, дитина з труднощами буде наводити порядок у своїй кімнаті і частіше можуть виникати травматичні ситуації. Дорослий дитина повинна самостійно діставати будь-які предмети з полиць. Тому варто купувати шафи висотою не більше 180 см і глибиною полиць 55 см. В іншому випадку, розміщення предметів і самостійне вилучення їх з полиць буде дуже складним.

Висота сидіння стільця для дитини ростом 90 см повинна бути 22 м, при зрості 160 см висота сидіння буде вже 40 см. Стіл для письма та малювання при зростанні 90 см повинен бути 40 см. При зрості 160 см висота столу становитиме 67 см. Правильно обраний розмір дозволяє комфортно використовувати предмети меблів дитиною будь-якої статі. Крім розмірів варто звернути увагу на багатофункціональність, Добре, якщо письмовий стіл обладнаний достатньою кількістю ящиків, куди можна скласти різні предмети.

Вибір ідеального регулятора

Советы по выбору онлайн-казино

Потолок из Гипсокартона как Сделать

Потолок из Гипсокартона в Коридоре