Двоконтурні газові котли

Настінні газові котли не тільки відмінно справляються з завданнями обігріву приміщення, а й мають естетичний вигляд, здатний вдало вписується в інтер'єр. Вони являють собою котельню в міні-форматі, яку можна розмістити у вітальні, на кухні, у ванній або іншому відповідному приміщенні, не виділяючи занадто багато місця. Двоконтурні газові котли Ви можете замовити за самою вигідною та доступною ціною. Настінні газові котли генерують тепло при спалюванні природного газу і передають його теплоносія - води. Вода при цьому нагрівається в проточному режимі.

Настінні газові котли бувають двох видів: одноконтурні та двоконтурні. Перші виконують функцію обігріву приміщення, другі можуть також бути джерелом гарячого водопостачання. Однак якщо регулярно потрібна велика кількість гарячої води можливо під'єднати до одноконтурного котла об'ємний бойлер.

За типом камери згоряння виділяють газові котли з відкритою і закритою камерою. Котли з відкритою камерою згоряння, також звані котлами з природною тягою, забирають повітря безпосередньо з приміщення і викидають відходи у димохід. Якщо в приміщенні неможливо організувати димохід або він не передбачений (наприклад, в міській квартирі) використовують котли з закритою камерою згоряння, у яких в комплекті присутня спеціальна система димовидалення.

У настінних газових котлах можуть застосовуватися різні ступені розпалювання: ПЬЕЗОРОЗПАЛ або електронний. Моделі з пьезорозжігом необхідно запускати вручну, електронні включаються автоматично і є більш економічними і безпечними.

Настінні газові котли мають ряд безсумнівних переваг: вони недорогі і використовують просте доступне паливо, здатні швидко обігріти приміщення і нагріти воду для водопостачання, займають мало місця і представлені в різних варіантах дизайну. Недоліки у настінних котлів теж є: вони чутливі до хімічного складу води і мають не найбільшу потужність. Також важливо пам'ятати про обережність при роботі з природним газом.

Вибираючи газовий котел, зверніть увагу на його потужність і розміри приміщення. Настінні газові котли стануть відмінним рішенням для опалення невеликого будинку або квартири.

Декорирующий Центр

Гипсокартон Потолок

Гипсокартон на Потолок

Балкон із Виносом