НАТЯЖНІ СТЕЛІ

глянцеві стелі

Вони подобаються покупцям насамперед завдяки своїй гарній глянсовою поверхні. Вона виглядає досить виграшно, збільшуючи простір приміщення. При його застосуванні підвищується освітленість кімнати, а стіни виглядають вище. Головне - колір глянцевого стелі повинен гармоніювати з відтінком стін приміщення. Правда, така стеля вимагає постійного догляду, оскільки на ньому буде помітно будь-яке забруднення. А недбала чистка залишить розводи на його глянсової поверхності.

На сайті ви можете купить залізничні квитки за вигідною ціною.

матові стелі

Тут немає місця глянцю. Ніякого блискучого блиску. Матова натяжна стеля - непомітний. Шви на ньому майже не помітні. Він так само, як будь-який інший вид натяжних стель, прекрасно утримує вологу і приховує нерівності стельової поверхні приміщення. Перевага матового стелі над глянцевим - в простоті догляду. Ніяких розлучень на ньому після чистки не буває.

сатинові стелі

За своїм зовнішнім виглядом вони нагадують дорогі тканинні полотна для стель. Сатинові натяжні стелі не так крикливі, як глянцеві, але і не так непомітні, як матові. Це щось середнє між цими двома видами. З одного боку, сатиновий стелю відображає інтер'єр кімнати, але його блиск не ріже око. До речі, даний вид натяжних стель володіє антистатичним дією. На них не сідають частинки пилу. Інша перевага сатинового стелі - гіпоалергенність. Вони безпечні навіть для алергічних хворих.

тканинні стелі

Головна особливість даного виду полягає в структурі полотна. Його виробляють з тканини, обробленої спеціальними речовинами. Така стеля виглядає ідеально рівним, як ідеально оштукатурений або пофарбований. У Росії тканинні натяжні стелі не виробляються. Їх випускають тільки в Німеччині або в Швейцарії. Виглядають такі полотна розкішно.

ширяють стелі

Таке полотно додасть вашому приміщенню ефект «витання в повітрі». Зазвичай рекомендується для дизайну інтер'єрів в стилі хай-тек. Слід зазначити, що ширяє ефект досягається за рахунок спеціально встановленої між полотном і стелею підсвічуванням у вигляді малюнків. Така стеля візуально збільшить простір кімнати. А підсвічування дасть можливість економити на споживанні електроенергії.

дворівневі стелі

Це дуже оригінальні моделі. Вони виглядають заворожуюче красиво і вирішують проблему перепадів висоти в приміщенні.

Натяжні стелі з фотодруком

Завдяки створенню цих моделей дизайнери можуть втілювати в життя найоригінальніші ідеї, адже зображення на полотні можуть бути різними.

Можна так само застосувати інші види обробки стелі.

Приховані люки

ВИДИ ОБРОБКИ СТЕЛІ

Рейтинг віскі