ВИДИ ОБРОБКИ СТЕЛІ

Поширені оздоблювальні матеріали

побілка стелі,

фарбування стелі,

поклейка шпалер,

оздоблення стелі пінополістирольними плитками,

оздоблення стелі рідкими шпалерами,

оздоблення стелі за допомогою підвісних конструкцій (гіпсокартон, рейкові і касетні стелі, панелі ПВХ),

натяжні стелі.

побілка стелі

На этом сайте вы сможете купить авиабилеты онлайн по низкой цене.

Напевно все застали ті часи, коли за великим рахунком альтернативи побілки стелі не існувало, але з кожним днем такий вид обробки йде в минуле. Побелка- це покриття поверхні стелі спеціальним крейдяним або вапняним розчином. Незважаючи на свою простоту, цей вид обробки вимагає ретельну підготовку поверхні. У неї входить вирівнювання, штукатурка, шпаклівка поверхні.

До переваг побілки можна віднести відносно низьку вартість матеріалу, але існують також і негативні сторони, до них відноситься той факт, що побілка погано взаємодіє з водою і вогкістю, тому це обмежує коло приміщень, де її можна застосувати. Також до мінусів можна віднести недовговічність і маркость при роботі з побілкою.

фарбування стелі

Одним з універсальних методів обробки є фарбування стелі. Це також відносно недорогий спосіб, але він теж вимагає вирівнювання поверхні стелі. Відмінність від побілки - це різноманітна колірна гамма.

До переваг такого виду обробки можна віднести те, що сучасні фарби абсолютно не бояться води, тому при бажанні їх можна мити. Також при зміні інтер'єру в приміщенні, можна з легкістю перефарбувати стелю в найбільш гармонійний колір, що позитивно виділяє цей вид обробки серед інших

Обклеювання стелі шпалерами

Обклеювання стелі шпалерами це один з поширених і недорогих видів обробки. Шпалери слід вибирати щільні і світлих тонів, найбільше підходять флізелінові. Вони щільні і невибагливі в догляді.

Головним недоліком є трудомісткість таких робіт, так як одній людині практично не реально наклеїти шпалери на стелю. Також до недоліків можна віднести схильність шпалер до згортання і відклеювання, та й термін служби щодо недовговічний.

Оздоблення стелі пінополістирольними плитами

Цей вид полягає в обробці стелі спеціальними квадратними плитками. Основною перевагою є те, що підстава не вимагає ідеального вирівнювання, плитки можуть приховати невеликі тріщини і нерівності на поверхні.

До плюсів можна віднести і простоту монтажу, і ремонтопридатність, при необхідності можна замінити плитку на аналогічну.

До недоліків можна віднести неоднорідність такої обробки, так як плитки не сприймаються одним цілим (видно шви), а також при попаданні на них сонячних променів вони вигорають і тьмяніють

Оздоблення стелі рідкими шпалерами

Цей матеріал з'явився на ринку порівняно недавно.

Існує три основних типи шпалер:

шовкові,

целюлозні,

комбіновані.

Структура і забарвлення такого матеріалу найрізноманітніша, тому підібрати колір для своєї стелі не складе особливих труднощів. Такий вид обробки надає приміщенню розкіш і витонченість. Цей матеріал використовують в приміщеннях з невисокою вологістю - спальні, вітальні, коридори.

При обробці стелі рідкими шпалерами не потрібно ідеально вирівнювати поверхню, їх можна наносити на штукатурку, бетон, гіпсокартон, забарвлену поверхню.

Оздоблення стелі за допомогою підвісних конструкцій

Підвісні стелі дуже широко застосовуються в даний час.

Великий попит на них з-за їх багатофункціональності, такий вид обробки стелі може приховати всі нерівності, перепади і проведені по стелі комунікації.

Гіпсокартонна стеля являє собою каркас з напрямних і закріплених на нього гіпсокартонних плит. За допомогою гіпсокартонних стель можна легко створювати різні образи і втілювати різні дизайнерські рішення. Можна створювати багаторівневі конструкції. Є й недоліки у такого виду обробки - це боязнь вологи.

Тому в ванних кімнатах краще і практичніше використовувати стелі з панелей ПВХ. Панелі ПВХ бувають різних кольорів і відтінків, тому підібрати найбільш відповідний не складе великих труднощів. Також можна використовувати касетні і рейкові підвісні стелі. Такі стелі являють собою конструкцію, засновану на тонких металевих пластинах (касетах) або рейках. Такі стелі мають також широку кольорову гаму. Ще однією перевагою є термо-, вологостійкість і довговічність. А недолік-це відносно висока ціна.

Подвесной Потолок

НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Балкон із Виносом