Переваги натяжних стель

Якщо ви незадоволені зовнішнім виглядом стелі в своїй квартирі, то оптимальним варіантом стане його перетворення в натяжна. Натяжна стеля являє собою полотно з поліестерової тканини висотою в 1.5-6 см. Розрізняють декілька їх видів: матові, глянцеві і сатинові. Вибір для фантазії вашого майбутнього інтер'єру дійсно є.

Купить дедик для лучшей работы своего сайта вы можете по выгодной цене на нашем сайте.

Якщо порівнювати натяжна стеля з підвісним, то перший має ряд переваг. По-перше, важливу роль відіграє ціна. Так як попит на натяжні стелі поступово падає через появу великої кількості конкурентів, то і їх вартість відповідно знижується.

По-друге, установка натяжної стелі не вимагає величезних витрат часу на підготовку, чого не можна сказати про підвісному з гіпсокартону. Адже для того, щоб встановити підвісну стелю, необхідно саме приміщення звільнити від меблів, щоб уникнути попадання сміття на неї, а потім ще витрачати час на шпаклівку стиків і монтаж каркаса.

По-третє, вологостійкість. Як часто ви стикалися з проблемою затоплення з вини сусідів зверху? Або хоча б чули про таку проблему? Напевно не один раз. Ті полотна натяжних стель, які складаються з плівки ПВХ, здатні утримувати вологу, тому їх часто встановлюють навіть у ванних кімнатах.

По-четверте, термін служби. Важливою перевагою натяжних стель є їх довговічність. Більше 15 років вони будуть прикрашати вашу квартиру без необхідності проводити навіть косметичний ремонт. Такі стелі потрібно тільки протирати від пилу звичайним миючим засобом.

З мінусів можна відзначити лише те, що натяжні стелі легко деформуються при зіткненні з гострими предметами і вимагають спеціального обладнання для монтажу.

Преимущества толстовок

Послуги хімчистки

Гипсокартон Потолок

Створи сайт самостійно

Потолок из Гипсокартона