Створи сайт самостійно

WordPress - одна з кращих і абсолютно безкоштовна CMS. Добре підходить для створення візиток, портфоліо, Лендінзі і навіть корпоративних сайтів. Альтернатива для тих, хто з яких-небудь причин не бажає використовувати SaaS-платформи або встановлюються програми . Безкоштовний движок для установки на свій хостинг . Щодо простий у використанні, містить величезний парк готових шаблонів у вбудованому магазині. Бонус в тому, що у вашого бізнес-сайту тут буде відмінний блог, створення якого є спеціалізацією даної CMS.

Вы можете Купить дедик по выгодной цене вы можете на сайте компании.

Функціональність на 60% залежить від кількості і характеру використовуваних плагінів. Їх сотні тисяч, можна встановлювати прямо з панелі управління або завантажувати архіви. Повний доступ до коду, в тому числі, по FTP, завдяки розміщенню на своєму хостингу. Движок має велике співтовариство, на Youtube сотні тисяч навчальних відео та оглядів плагінів. Освоїти з нуля можливо. Головне - вибрати вдалий хостинг, шаблон і набір плагінів, в іншому проблем виникнути не повинно.

плюси:

Гнучка підгонка функціональності за допомогою установки плагінів;

Величезний вибір шаблонів - від вбудованих до дизайнерських;

Глобальний доступ до коду за все і вся;

Є візуальний редактор для базової налаштування шаблонів;

Велика база знань у всіх форматах - движок можна освоїти без підготовки, потрібні лише час і бажання.

мінуси:

Необхідність отримання великої кількості супутніх завданню знань: вибору та налагодженню хостингу, адміністрування його, роботі з кодом і шаблонами, плагінами, базою даних і іншим;

Для внесення правок в код шаблонів та іншого потрібні знання PHP і JS;

Далеко не кожен новачок зможе освоїти створення бізнес-сайту на CMS.

Витрати на утримання сайтів на WordPress повністю залежать від річної вартості оренди хостингу і домену. Також сюди можуть бути включені витрати на платний шаблон, плагіни, послуги програміста та інше. Орієнтуватися варто приблизно на 3-4 тисячі рублів на рік, не менше.

Що таке апостиль?

Гипсокартон на Потолок

Как выбрать обои

Гипсокартон Потолок