Які кранові ваги вибрати

Які кранові ваги вибрати для свого об'єкта?

Кранові ваги грають важливу роль в забезпеченні безпеки і точних вимірах навантаження. При правильному використанні кранові ваги можуть допомогти запобігти або обмежити небезпечні умови, забезпечуючи вимір робочого навантаження в реальному часі для операторів і систем безпеки. До Вашої уваги вага кранова доступна до замовлення за вигідною та не дорогою ціною, без накруток і переплат.

Не знаєте, яка луска від очерету найкраще підійде для вашої установи? Ось огляд того, як прийняти рішення, виходячи з ваших цілей і потреб.

Визначте свої цілі зі зважування з накладними витратами

Першим кроком при виборі кранових ваг є визначення вашої мети (цілей) зважування.

1. Моніторинг навантаження

Моніторинг навантаження спрямований на запобігання нещасним випадкам з краном, забезпечення відповідності нормативним вимогам, забезпечення безпеки співробітників і захист устаткування шляхом забезпечення того, щоб кран був завантажений лише з масою в межах його меж, при цьому дотримуються інші міркування безпеки.

2. Управління процесами

Управління процесом направлено на отримання точних показань ваги. Це робиться за допомогою інформації в реальному часі і інтеграції з системами збору виробничих даних .re.

3. Інтеграція даних

Системи, які досягають цієї мети, прагнуть підвищити інформаційну точність і контроль, передавати дані з системи зважування в програму бази даних клієнтів, пропонують можливість відмовитися від паперових документів і усунути або зменшити кількість людських помилок.

Типи кранових ваг

Ось кілька найпоширеніших типів кранів і областей застосування, для яких вони ідеально підходять.

1. Монорельсовий підйомник

Найпоширеніший тип підйомника, монорельсовий підйомник, використовує ланцюгову талі або блок з тросом або тросом. Універсальні і вантажопідйомні монорейкові підйомники найчастіше використовуються на промислових підприємствах.

2. Консольний кран

Ваги консольного крана мають горизонтальний елемент, що підтримує рухливий підйомник. Вони зазвичай використовуються на робочих станціях і в механічних цехах.

Консольні крани також корисні при виробництві і транспортуванні, коли необхідно зважувати більш дрібні деталі машин під час або після виробництва, щоб перевірити вагу вантажу.

3. Мостовий кран

У мостового крана візок переміщається в поперечному напрямку, а міст - в поздовжньому. Це забезпечує широкий діапазон рухів, що спрощує інтеграцію в широкий спектр систем зважування та ідеально підходить для забезпечення безпеки.

4. Портал на рейкових або гумових шинах

Часто використовується на заводах, таких як сталеливарні склади, паперові фабрики та інші об'єкти важкої промисловості, портал на рейкових або гумових шинах має таке ж рух, як і мостовий кран.

Вони поширені на рейках або шинах, а також в галузях важкого зважування, де вантажопідйомність може варіюватися від однієї до 200 тонн.

5. напівкозлового

Напівкозлового кран - це, по суті, козловий кран, у якого один кінець моста жорстко спирається на одну або кілька опор, які рухаються по фіксованому рельсу або злітно-посадковій смузі. Інший кінець моста підтримується вантажівкою, що рухається по естакаді або злітно-посадковій смузі.

Что такое товарная биржа

Які кранові ваги вибрати

Які стельові карнизи бувають?