ВІДОМІ АЛЬТЕРНАТИВИ біде

В даний час питання про особисту гігієну є одним з найактуальніших. Провідні фірми виробники сантехніки роблять все для того, щоб ця інтимна процедура була комфортна для споживача. Найпоширенішим з сантехнічних виробів в цій сфері є біде. Але його габарити не завжди дозволяють встановити його в санвузлі більшості типових квартир, тому і знайшов поширення гігієнічний душ для унітазу.

Здесь вы сможете заказать всё для ванной комнаты подробнее очень большой выбор и низкая цена.

Для невеликої кімнати можуть підійти унітаз з функцією біде, кришка-біде для унітазу, або гігієнічний душ.

Унітаз з функцією біде - унітаз, обладнаний висувною форсункою з ручним регулюванням потоком води. При цьому змішувач або вбудований в унітаз, або монтується окремо.

Кришка-біде - дуже компактне, комфортне і функціональне рішення, при якому в кришку унітазу вмонтовані висувні форсунки, виготовлені з гігієнічного матеріалу. Це мобільний прилад, який підходить для будь-якого унітазу. Регулюється потік води вручну або за допомогою пульта управління. Більш дорогі моделі мають вбудований фен, а також системи підігріву води і сидіння. Однак кришка-біде має один недолік - висока ціна. Далеко не кожен обиватель може собі його дозволити.

Доступне, компактне і функціональне пристрій - таким пристосуванням є гігієнічний душ для унітазу.

ЩО НЕОБХІДНО ВРАХОВУВАТИ ПРИ КУПІВЛІ?

При покупці необхідно уважно зіставити свої умови установки з конструктивними особливостями обраного обладнання. Треба звернути увагу на:

Особливості конструкції даного екземпляра.

Спосіб монтажу.

Вибір місця установки.

Матеріали складових.

Виробника і ціну.

ВИДИ ОБРОБКИ СТЕЛІ

ДРЕНАЖНЫЙ МОНТАЖ И ДИЗАЙН

РОБОТА В ІНТЕРНЕТІ: ПЛЮСИ