Як вибрати газовий електрогенератор?
Проблеми, пов'язані з подачею електроенергії, зустрічаються і в наш час. Найчастіше вони виникають в районах, розташованих на значній відстані від великих міст. Щоб вирішити задачу безперебійного енергоживлення приватного будинку або дачної ділянки, потрібно придбати автономну електростанцію. Одним з варіантів покупки може виступати газовий електрогенератор.
Заказать дизельные сварочные генераторы вы можете в любое удобное для себя время.
Сьогодні даний агрегат набирає популярність, поряд з бензиновими і дизельними установками . І це завдяки тому, що він може протягом тривалого проміжку часу виробляти таку кількість енергії, якого буде достатньо для нормального функціонування основних електроприладів в будинку.
Принцип роботи і пристрій
Принцип роботи газової станції схожий з функціонуванням бензинової установки, і заснований на перетворенні енергії горючих речовин в механічні коливання з їх подальшим трансформацією в електрику. Ці процеси протікають в двигуні внутрішнього згоряння і генераторі синхронного або асинхронного типу.
Принцип роботи силового агрегату виглядає наступним чином:
До установці підключається газовий балон;
Паливо по шлангу надходить у двигун, де змішується з повітрям за допомогою дифузорів;
Сформована горюча суміш стискається в циліндрах двигуна і відбувається її згорання;
Утворилися гази призводять в дію поршневу систему;
Обертальні зусилля від поршневого механізму передаються ротора, який перетворює їх в електричну енергію.
Різновиди
Побутові газові електрогенератори класифікуються за такими ознаками: тривалості автономної роботи, типу генератора і виду використовуваного палива.
тривалість роботи
Залежно від тривалості функціонування, установки бувають наступних видів:
Резервні. Ці агрегати здатні виробляти електроенергію протягом декількох годин - їх період роботи може становити від 6 до 20 годин. У зв'язку з тим, що охолодження у таких генераторів повітряне, вони не можуть функціонувати довше, ніж передбачалося їм часу.
Перерви для даних пристроїв повинні становити не менше 2 годин. Станції подібного типу використовуються тільки в якості аварійних, при відключенні магістрального електропостачання.
Постійні. Такі агрегати призначені для використання протягом тривалого часу. Для цього вони оснащуються рідинної системою охолодження. Завдяки автоматичному модулю включення і відключення, агрегати здатні подавати електрику навіть на період їх охолодження. Цьому сприяють безперебійні джерела живлення у вигляді інверторів, оснащених акумуляторними батареями.